5.0 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars LoadingLoading... 12 hazardzistów zagłosowało
Ula Strawska Aktualizacja:

Pontoon Blackjack firmy NetEnt w Polsce

Pontoon Professional Series
Gray za Darmo
Producent Netent
Wpłata min. 1
Wpłata max. 40

Recenzja blackjacka

Ponton to brytyjska odmiana zwykłego blackjacka, jednak gra się w nią na mniejszą skalę. Ponadto terminologia jest tu nieco inna, choć mechanika działań w grze niewiele się zmienia. W dodatku zasady są tu nieco inne. Ale pomimo tych różnic cel gry pozostaje ten sam – pokonanie krupiera. Gra cieszy się dużą popularnością w świecie wirtualnych kasyn ze względu na nieco skomplikowaną mechanikę, która jednak nie traci uroku wszystkich gier w blackjacka. W tym artykule przyjrzymy się profesjonalnej serii Pontoon od Net Entertainment, giganta gier, który tworzy gry hazardowe online, w które można grać z dowolnego miejsca na świecie, gracz potrzebuje jedynie stałego połączenia z internetem. Przyjrzyjmy się bliżej grze, poznajemy możliwe trudności i przeanalizujmy mechanikę gry.

Funkcje blackjacka

Jak wspomniano powyżej, Ponton to odmiana blackjacka, co jest zdecydowanym plusem dla tych gracze, którzy znają już klasyczną wersję gry. RTP tutaj wynosi 99,59%. Jedną z głównych cech Pontonu jest to, że karty krupiera są zawsze ukryte przed oczami gracza. Główna różnica między tymi dwiema grami polega na tym, że w klasycznym blackjacku gracz może grać dowolną ręką, niezależnie od liczby punktów, podczas gdy w Pontonie, jeśli ręka ma mniej niż 15 punktów, gracz musi rozegrać „ Skręcać”. Jeśli krupier ma mniej niż 16 rozdań, musi również obrócić. Jeśli ręka ma więcej punktów niż 21, jest uważana za przesadę, a ręka jest uważana za przegraną. Ponadto za każdą zwycięską kombinację w Pontoon wypłacane są równe pieniądze, z wyjątkiem samego Pontonu, gdzie wypłata wynosi 2:1. Jeśli w grze jest układ z pięcioma kartami, który ma w sumie 21 punktów, jest to uważane za sztuczkę pięciokartową i pociąga za sobą wypłata odpowiednio 2:1, choć w porównaniu ze zwykłą wygraną zajmuje drugie miejsce. Gracz może przekręcić asy dwa razy, grając w Pontoon Pro, zamiast tylko raz, jak w zwykłej grze, a następnie uderzyć lub kupić. Możesz nawet zagrać w tę grę za darmo, dla zabawy, ponieważ twórcy zadbali o wszystkie kategorie graczy i dali im możliwość bezpłatnej oceny swojego pomysłu, w praktycznym trybie demo.

Porównanie profesjonalnej serii Pontoon i klasycznego Blackjacka

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na różnice pomiędzy zakresami obstawiania w tych dwóch grach. W profesjonalnej serii Pontoon minimalny zakład wynosi 1, a maksymalny zakład na rozdanie nie może przekroczyć 40 000 jednostek. Nawiasem mówiąc, istnieją trzy rodzaje jednostek: 1, 5 i 10. Z ich pomocą gracz może postawić dowolny, wygodny dla siebie zakład, nieprzekraczający limitu. Powyższe różnice w terminologii dotyczą słów takich jak „ Trafienie”, który w Pontonie nazywa się „ Skręcać” oraz „ Podwójnie w dół”, który tutaj nazywa się „ Kup”, mimo że w obu przypadkach opcja podwaja stawkę gracza , w Pontonie ta opcja pozwala graczowi wziąć kolejną dodatkową kartę oraz „ Stoisko”, który w Pontonie jest określany jako „ Kij”. Również w Pontonie krupier wygrywa, jeśli jest remis.

Rozgrywka

Podobnie jak w klasycznym blackjacku, gra zaczyna się od podziału zakładów. Gracz musi zdecydować o wielkości zakładu i postawić go w odpowiednim miejscu na stole. Jeśli chce anulować zakład, musi kliknąć szary przycisk i wybrać pole do usunięcia. Po tym następuje etap rozdawania kart. Każde rozdanie otrzymuje dwie odkryte karty, podczas gdy krupier otrzymuje zakryte karty, których gracz nie może zobaczyć. Jeśli gracz gra z dwoma lub więcej rozdaniami, w lewym rogu ekranu pojawi się strzałka, która pokaże rozdanie, do którego zmierza ruch. Jeśli gracz chce rozdzielić tę samą parę kart, musi nacisnąć Rozdzielać, jeśli nie jest zadowolony z kart w ręce, może nacisnąć Skręcać, jeśli wszystko jest w porządku – Kij. Jeśli gracz musi podwoić zakład, może kliknąć Kup, co da mu możliwość wzięcia kolejnej karty. Po każdej rundzie możesz obstawiać nowe zakłady, naciskając Nowy zakład, ale jeśli gracz chce zagrać następną rundę ze starymi kursami, klika Rebet. Gracz zawsze będzie miał również dostęp do swojej historii gier, a także funkcji zmiany ścieżki dźwiękowej, zwiększania lub zmniejszania szybkości gry. Tak responsywny i przyjazny dla użytkownika interfejs został opracowany specjalnie po to, aby zapewnić graczom jak najbardziej komfortowe warunki gry.

Streszczenie

Profesjonalna seria Pontoon od NetEnt to doskonała opcja wypoczynku i świetna alternatywa dla zwykłego blackjacka. Jest to szczególnie istotne dla tych, którzy są już trochę zmęczeni standardową wersją gry i szukają ciekawej alternatywy, która byłaby równie przyjemna i łatwa do grania.Tutaj panuje nieco bardziej intensywna atmosfera gry ze względu na fakt, że karty krupiera są zawsze ukryte, ale to tylko dodaje grze pewnej przewagi i pozwala graczowi czerpać prawdziwą przyjemność z wygrywania. A dzięki staraniom dewelopera gracze nie tylko w Polsce, ale na całym świecie mogą grać w swojego blackjacka o każdej porze dnia i nocy, z dowolnego urządzenia i przeglądarki. Dla tych, którzy chcą wypróbować grę i ją ocenić, dostępny jest tryb darmowej gry, który pozwoli nie stracić pieniędzy w pierwszych grach. Aby rozpocząć grę, gracz potrzebuje jedynie przeglądarki i dostępu do Internetu. Co więcej, nie musisz nic płacić, aby właściwie ocenić potencjał gry w wirtualnym kasynie online. W Profesjonalna seria Pontoon dostępna jest darmowa gra dla zabawy w praktycznym trybie demo.

Często Zadawane Pytania

 • Co to jest profesjonalna seria Pontoon RTP?

  RTP dla tego typu gier wynosi 99,59%, co jest jednym z najwyższych wskaźników w tym kierunku.

 • Czy mogę zagrać w profesjonalną serię Pontoon za darmo?

  Tak, NetEnt daje graczom możliwość oceny gry w darmowym trybie demo, który całkowicie otwiera rozgrywkę.

 • Jakie są minimalne i maksymalne zakłady na profesjonalne serie Pontoon?

  Maksymalny zakład w grze to 40 000 jednostek, minimalny to 1.

 • Kiedy została wydana profesjonalna seria Pontoon?

  Gra trafiła do sieci w styczniu 2013 roku i od razu została udostępniona wszystkim.

 #StandWithUkraine
#StandWithUkraine
Wszyscy jesteśmy z Ukrainą.
Rosja nie atakuje “tylko” mieszkańców Ukrainy.
To wojna przeciwko wartościom demokratycznym, prawom człowieka i pokojowi. Dzięki naszym darowiznom możemy wywrzeć wpływ i pomagać.

Czekaj! Nie przegap naszej OFERTY SPECJALNEJ

Dolly Casino Powitalny Bonus DO 4500 ZŁ

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz? Oto 2 najlepsze kasyna

888STARZ.bet
4
Powitalny Bonus 200% DO 7 100 ZŁ + 150 DS
BetOnRed
4
Powitalny Bonus 100% DO 600 ZŁ + 250 DS