Warunki Korzystania

Jest to zgoda pomiędzy daną stroną internetową a Tobą. Odwiedzając dany serwis, zgadzasz się, że dokładnie zapoznałeś się, zrozumiałeś oraz akceptujesz wszystkie zasady, tutaj wymienione.

Usługi oraz Oferty Serwisu

Każda informacja, tutaj podana, jest wyłącznie w celu informacyjnym. Wszelkie kopiowanie, przywlasnianie lub wykorzystanie ponizszyc informacji przez strone trzecia jest wzbronione.

Dany serwis nie jest kasynem internetowym, dlatego nie przeprowadza transakcji pieniężnych. Nasza strona internetowa nie służy pośrednikiem podczas wszelkiego rodzaju operacji z pieniędzmi, przeprowadzanych na stronach internetowych kasyn online, podanych przez dany serwis.

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za konflikty, wynikające pomiędzy graczem a kasynem internetowym, a także inne możliwe komplikacje, związane z przegraną graczy. Wychodząc z tego, dana platforma nie przyjmuje jakichkolwiek skarg, dotyczących problemów lub komplikacji, wynikających pomiędzy użytkownikiem a kasynem online, oferującym usługi gier hazardowych.

Serwis zostawia za sobą prawo ograniczenia dostępu użytkownika do wszelkich usług danej strony internetowej. Ograniczenia mogą być użyte do użytkownika poprzez administrację serwisu z powodu złamania zasad, dotyczących regulaminu danej strony internetowej, a także innego rodzaju złośliwego działania lub złamania prawa czy kradzieży informacji.

Twoje Zobowiązania

Kontynuując korzystanie z usług danego serwisu, potwierdzasz, że jesteś pełnoletni i masz ukończone 18 lat. POtwierdzasz rowniez ze rozumiesz wlasna odpowiedzialnosc za wszelka aktywność na danej stronie internetowej oraz bledy i komplikacje, które mogą wystąpić z Twojej winy.

Wykorzystujesz usługi danego serwisu wyłącznie we własnych niekomercyjnych celach, które w żaden sposób nie są związane z finansami. Uświadamiasz, że dany serwis nie służy źródłem wzbogacenia się online ani nie niesie odpowiedzialności za uzyskane przez Ciebie lub utracone w jakikolwiek sposób koszty.

Przekonałeś się, że korzystanie z danego serwisu w żaden sposób nie łamie prawa i jest legalne w Polsce.

Nie zamierzasz wykorzystywać usługi danej platformy w żadnych nielegalnych celach, łamiących prawo polskie lub światowe.

Rezygnacja z Odpowiedzialności

Uzyskujesz dostęp do usług danego serwisu wyłącznie na własne ryzyko. Cala odpowiedzialnosc za skutki korzystania z usług danego serwisu leży wyłącznie po stronie użytkownika.

Nie dajemy całkowitej gwarancji, że dana strona internetowa będzie działać niezawodnie i nigdy nie wyniknie żadnych problemów. Jeśli wyniknie jakikolwiek problem, dotyczący funkcjonowania danej strony internetowej, zdajesz sobie sprawę, że zostałem  poinformowany o istniejącym ryzyku wcześniej.

Nie gwarantujemy, że dana strona internetowa nie niesie zagrożenia w kształcie wirusów i innego oprogramowania złośliwego, które może trafić na Twoje urządzenie. Jeśli podobna sytuacja się wydarzy, cala odpowiedzialnosc również jest po Twojej stronie, poniewaz byles poinformowany o istniejącym ryzyku oprogramowania złośliwego oraz wirusów komputerowych wcześniej.

Prawo Własności

Wszystkie informacje, podawane na danym serwisie, są chronione przez prawo własności i nie mogą być przekazywane lub wykorzystywane w jakikolwiek sposób kimkolwiek innym. Zgadzajac sie z zasadami regulaminu owego serwisu, zobowiazujesz sie przestrzegac prawa autorskiego oraz pytac o zgode jakiegokolwiek wykorzystania informacji z danej strony internetowej z obowiązkowymi referencjami na źródło informacji czyli dany serwis.

Działalność nie Sankcjonowana

Zgadzając się na korzystanie z usług naszej strony internetowej, potwierdzasz, że nie będziesz wykorzystywać informacji stąd w jakikolwiek złośliwy sposób, nie dokonasz włamania, a także kradzieży informacji. Jeśli wydarzy się złamanie prawa lub kradzież czy potwierdzi się fakt działalności nie sankcjonowanej poprzez Twoja osobe, jestes gotow poniesc za to odpowiedzialność.

Prawo na usunięcie Informacji

Dany serwis posiada prawo na usunięcie jakichkolwiek informacji w dowolnym czasie. Właściciel danego serwisu może w dowolny sposób zarządzać informacjami, podawanymi przez użytkowników na danej stronie internetowej.

Informacje oraz obce Strony Internetowe

Dany serwis ma na celu reklamę oraz promowanie rozmaitych serwisów, oferujących gry hazardowe w sieci. Korzystając z danego serwisu, zgadzasz się z następującymi zasadami:

  • Zamieszkujesz na terytorium, gdzie usługi gier hazardowych online są legalne i akceptowane prawnie.
  • Ukończyłeś 18 lat, jesteś pełnoletni, co pozwala Ci korzystać z usług kasyn internetowych.
  • Jesteś poinformowany o wszystkich momentach prawnych, dotyczących Twojej osobowości.
  • Zapoznałeś się, rozumiesz i akceptujesz wszystkie zasady, dotyczące korzystania z danej strony internetowej oraz kasyn internetowych, które odwiedzasz.
  • Twój udział w grach hazardowych za pieniądze może skutkować utrata dowolnej sumy pieniężnej, którą zdecydujesz wydać na hazard w sieci.

Zastrzeżenie

Korzystając z danego serwisu, nie uzyskujesz żadnych gwarancji od nas, a cała odpowiedzialność za wszystkie możliwe wydarzenia oraz komplikacje jest wyłącznie po Twojej stronie.

Kompensacja Strat

Zgadzając się z regulaminem oraz zasadami działania danej strony internetowej, zwalniasz wszystkich dyrektorów, pracowników, agentów oraz osób odpowiedzialnych danego serwisu od jakiejkolwiek odpowiedzialności za niewłaściwe skutki swojej działalności na stronie kasyna internetowego.

Cała odpowiedzialność za wszystko, co dzieje się z Twoim udziałem na stronie kasyna internetowego z wykorzystaniem danego serwisu, polega wyłącznie na Tobie i nie będziesz miał żadnych pretensji do danego serwisu.

Również, dany serwis oraz jego pracownicy, agenci i osoby reprezentujące zwalniają się od odpowiedzialności za jakiekolwiek pretensje, związane z informacją oraz produktem, oferowanym na danej stronie internetowej.

Proces Oskarżenia

Jeśli jesteś przekonany, że jakiekolwiek informacje lub serwis, oferowane przez naszą stronę internetową, w jakikolwiek sposób naruszają Twoje prawo autorskie, obowiązkowo zawiadom nas przez odpowiednią formę kontaktową.

Zmiana Warunków

Administracja danego serwisu zostawia za sobą prawo zmiany warunków oraz zasad działania danej strony internetowej w każdym momencie. Użytkownik powinien osobiście zapoznać się z warunkami, żeby dostrzec jakiekolwiek zmiany, wniesione przez właściciela.

Pytania, dotyczące Jurysdykcji

Korzystając z danego serwisu, potwierdzasz, że zgadzasz się z tym, że wszelkie pytania, dotyczące złamania prawa, jurysdykcji i momentów prawnych, są rozwiązywane wyłącznie w odpowiedniej instytucji sądowej, znajdującej się w Polsce.

Będąc użytkownikiem, który podlega pod jurysdykcję polską, zgadzasz się z tym, że w razie złamania prawa lub jakiejkolwiek działalności przeciw prawu, podlegasz pod jurysdykcja sądu polskiego i poniesiesz odpowiedzialność za każdego rodzaju czyny, łamiące zasady prawne.

Zaprzestanie Korzystania z usług Serwisu

Dany regulamin oraz obowiązujące Ciebie zasady są aktualne, dopóki administracja serwisu lub użytkownik je nie rozerwie. W razie, gdy będziesz chciał przestać korzystać z usług naszego serwisu, w każdym momencie możesz zniszczyć całą informację, podawaną lub wykorzystywaną na stronie naszego serwisu lub na stronie kasyna internetowego, z którego korzystałeś przez nas serwis.

Każdą informację, którą podajesz na naszej stronie lub na stronie kasyna internetowego, możesz wykorzystywać we własnym celu i podawać lub eliminować ją kiedykolwiek zechcesz.

Zasady Główne

Dane warunki oraz zasady działania serwisu są napisane oraz uzasadnione według jurysdykcji prawa polskiego, pozwalającego na legalne działanie danego rodzaju serwisów. Zapoznajac sie z tym regulaminem, potwierdzasz, że rozumiesz wszystkie wymienione tutaj warunki oraz zasady, a także zobowiazujesz sie do ich prawidłowego dotrzymania.

Prawo Autorskie

Każda informacja, opublikowana na stronie danego serwisu, może mieć prawo autorskie, które chroni ją przed nie sankcjonowanym kopiowaniem lub wykorzystaniem na stronach trzecich i rozgłaszaniem w jakikolwiek sposób, a także przyswajaniem bez zgody na to autora.

Korzystając z usług danego serwisu, potwierdzasz, że zapoznałeś się z danym regulaminem i nie zamierzasz wykorzystywać jakichkolwiek informacji we własnych celach lub w jakikolwiek sposób je przyswajać.

Jeżeli zamierzasz wykorzystywać jakąkolwiek informację, znajdującą się na stronie naszego serwisu, powinieneś obowiązkowo powiadomić administrację serwisu poprzez formę pisemną.

Również, w przypadku wykorzystania jakichkolwiek informacji z naszej strony internetowej, potwierdzasz, że obowiązkowo podasz źródło informacji, które wykorzystujesz, co pozwoli wykorzystanie jej poprawnie i według prawa w naszym kraju.

Zawiadomienie oraz kolejność zgłaszania pretensji o złamaniu prawa autorskiego

W przypadku, gdy zauważyłeś, że jakiekolwiek informacje, podawane na stronie naszego serwisu, naruszaja Twoje prawo autorskie, zawsze możesz zawiadomić nas o problemie, który wystąpił, poprzez e-maila lub przez specjalną formę kontaktową.

Wersje językowe

W przypadku, gdy wersje w różnych językach będą mieli jakiekolwiek nie styczności, wersja regulaminu w języku angielskim będzie uważana za jedyną poprawną i akcentowaną.

Czekaj! Nie przegap naszej OFERTY SPECJALNEJ

SG Casino Powitalny Bonus 100% DO 2250 ZŁ + 200 DS

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz? Oto 2 najlepsze kasyna

Bison
4
Powitalny Bonus 100% DO 1500 ZŁ + 300 DS