5.0 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars LoadingLoading... 11 hazardzistów zagłosowało
Ula Strawska Aktualizacja:

Europejski Blackjack Multi-hand od Play`n Go w Polsce

European BlackJack MH
Gray za Darmo
Producent Playn Go
Wpłata min. 1
Wpłata max. 100

Recenzja blackjacka

Europejski blackjack Multi-hand to klasyczna gra w blackjacka z możliwością rozgrywania wielu zadań jednocześnie. Cała rozgrywka toczyć się będzie na stole przykrytym zielonym obrusem, a gracz będzie miał również stałe wskazówki głosowe. Sama rozgrywka jest znacznie bardziej dynamiczna niż w zwykłym blackjacku ze względu na liczbę rozdań i zmienność ruchów. To dodaje trochę smaczku do gry. Gra została opracowana przez studio Play`n Go, które od wielu lat zajmuje się tworzeniem gier hazardowych w Internecie aby tysiące użytkowników na całym świecie mogło grać online. Ich projekty wyróżnia doskonała wydajność na urządzeniach mobilnych, przyjemne bonusy przy pierwszej rejestracji oraz całodobowe wsparcie techniczne dla graczy. W tym artykule przyjrzymy się bliżej pomysłowi Play`n Go, zajmiemy się wszystkimi niuansami gry i odpowiemy na możliwe pytania.

Funkcje blackjacka

Minimalny zakład w grze to 1 euro, maksymalny to 100 euro. RTP wynosi tutaj 99,34%. Ta odmiana gry nie ma specjalnych bonusów w porównaniu z innymi rodzajami blackjacka, jednak „ rozdać”, „ repetować”, „ Stoisko” i „ Rozdzielać” są nadal dostępne. ‘Rozdać` pozwala na dobranie nowych kart. ‘ repetować ‘ daje możliwość powtórzenia poprzedniego zakładu, co może zaoszczędzić graczowi dużo czasu. „ Stoisko” jest używany, gdy gracz jest zadowolony ze swojej ręki i nie chce brać nowych kart. Wreszcie, „Podział” pozwala na podzielenie dwóch oryginalnych kart o tej samej randze. Ponadto, jeśli gracz wątpi w swoją rękę, może się poddać i stracić tylko połowę swojego zakładu. Kluczową różnicą między tym typem blackjacka a resztą jest to, że gra jest tutaj o wiele bardziej dynamiczna i zabawna niż w zwykłym blackjacku, ponieważ gracz może kontrolować jednocześnie trzy rozdania. Ta odmiana pozwala czerpać znacznie więcej przyjemności z gry ze względu na ciągłą zmianę sytuacji w grze. Ponadto w tej grze używane są dwie standardowe talie kart, podczas gdy Amerykański Blackjack wykorzystuje od 6 do 8 talii. Wygrane można przeliczyć na dowolną istniejącą walutę, co tylko zwiększa wygodę. Aby rozpocząć grę, gracz potrzebuje jedynie przeglądarki i dostępu do Internetu. Ponadto nie musisz nic płacić, aby właściwie ocenić potencjał gry. W Europejski blackjack Multi-hand dostępna jest darmowa gra dla zabawy w praktycznym trybie demo.

Rozgrywka

Przed rozpoczęciem każdej rundy w Europejski blackjack Multi-hand gracz musi postawić zakłady. W tym celu na panelu sterowania wybiera się pewną liczbę niezbędnych chipów, po czym są one przenoszone do sektorów na stole. Żetony różnią się wartością od 1 do 100. Aby wygrać, gracz musi zdobyć więcej punktów niż krupier, ale nie więcej niż 21. Jeśli ma więcej niż 21 punktów, jest to przesada, a runda jest przegrana. Jeśli krupier zdobędzie więcej niż 21 punktów, gracz wygrywa. Krupier zawsze zatrzymuje się na 17 i odbiera za 16 lub mniej punktów. Dodatkowo gracz ma możliwość wykupienia ubezpieczenia chroniącego przed blackjackiem krupiera. Ubezpieczenie jest opłacane 2:1 i jest kupowane osobno dla każdej nowej dystrybucji. Jeśli gracz zdecyduje się zmienić liczbę rąk w trakcie rundy, może nacisnąć klawisz „x” i usunąć ręce w wymaganej liczbie. Podobnie jak w innych tego typu grach, krupier rozdaje po dwie odkryte karty do każdego rozdania, jednocześnie obstawiając te same dwie karty, ale jedną zakrytą, drugą zakrytą. W Europejski blackjack Multi-hand krupier ma prawo nie otwierać zakrytej karty.

Wartości rąk i rąk krupiera

Gdy tylko gracz podjął decyzję, aby nie brać nowych kart i wybrał opcję „Stój”, krupier zaczyna brać dla siebie dodatkowe karty. Jeśli zdobędzie łącznie 21 punktów, gracz przegrywa. Jeśli suma punktów krupiera jest większa niż 21, zwycięstwo jest przyznawane. Jeśli liczba punktów zarówno dla gracza, jak i krupiera wynosi od 17 do 21, zakłady są zwracane wszystkim bez zmian. Nominały kart odpowiadają ich punktom, karty od dziesięciu do króla przyniosą graczowi 10 punktów, a as na różnych etapach gry może przynieść 1 lub 11 punktów.

Streszczenie

Europejski blackjack wieloosobowy w Play’n Go to nieco ulepszona wersja klasycznego blackjacka w klasycznych kasynach online. Adaptacyjny i przyjemny dla oka projekt pozwala graczowi niemal natychmiast zanurzyć się w grze i w pełni cieszyć się procesem. A dzięki staraniom deweloperów gracze nie tylko z Polski, ale także z krajów na całym świecie mogą grać w Europejski BlackJack Multi-hand online. Co więcej, aby docenić wszystkie uroki gry, gracze mają możliwość wypróbowania wszystkich mechanik gry w darmowym trybie demo. Dzięki adaptacyjnym interfejsowi, ładnej grafice i dobrze zaprojektowanej rozgrywce, gra w Europejski BlackJack Multi-hand jest przyjemnością. Nie ma znaczenia z jakiego urządzenia grasz – z telefonu, tabletu czy laptopa – Play`n Go zapewnia najbardziej komfortowe warunki dla graczy wszystkich pasji.

Często Zadawane Pytania

 • Co to jest Europejski BlackJack Multi-hand RTP?

  RTP dla tego typu gier wynosi 99,34%, co jest jednym z najwyższych wskaźników w tym kierunku.

 • Czy mogę grać w Europejski BlackJack Multi-hand za darmo?

  Tak, Play`n Go pozwala graczom ocenić grę w darmowym trybie demo, który całkowicie otwiera rozgrywkę.

 • Jakie są minimalne i maksymalne zakłady w europejskim blackjacku?

  Minimalny zakład w grze to 1 euro, maksymalny to 100 euro. Zakłady są stawiane osobno dla każdego rozdania. Zakłady można podwoić, można też wykupić ubezpieczenie, które w przypadku blackjacka u krupiera pozwoli graczowi stracić tylko połowę swojego zakładu.

 • Kiedy została wydana gra?

  Gra została wydana 14.10.2018 przez Play`n Go.

 #StandWithUkraine
#StandWithUkraine
Wszyscy jesteśmy z Ukrainą.
Rosja nie atakuje “tylko” mieszkańców Ukrainy.
To wojna przeciwko wartościom demokratycznym, prawom człowieka i pokojowi. Dzięki naszym darowiznom możemy wywrzeć wpływ i pomagać.

Czekaj! Nie przegap naszej OFERTY SPECJALNEJ

Dolly Casino Powitalny Bonus DO 4500 ZŁ

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz? Oto 2 najlepsze kasyna

888STARZ.bet
4
Powitalny Bonus 200% DO 7 100 ZŁ + 150 DS
BetOnRed
4
Powitalny Bonus 100% DO 600 ZŁ + 250 DS